Jerzy Wiekowicz  

tel. 501 751 869

tel. 22 836 33 86

E-mail: j.wiekowicz@wimaspj.pl

Gadu-Gadu: 1221006Napisz do 1221006

 

 

Jeżeli interesuje Cię tylko marka YATO

zapraszamy na www.narzedziayato.pl


Al. Prymasa Tysiąclecia 66, 01-424 Warszawa
(przy salonie BMW)
tel. 22 836 33 86, kom. 507 723 914
NEWSLETTER
Bezpłatne informacje o nowościach,
promocjach i rabatach


e-mail:
Hasło:
   Przypomnij hasło

Wartość: 0,00 (0 szt.)
WIMA
Katalog produktów
Wpisz nazwę / kod szukanego produktu:
Wybierz producenta szukanego produktu:
Wybierz grupę szukanego produktu:
WIMA Sp.J.

O firmie


Certyfikat Topex dla firmy WIMA

Firma WIMA rozpoczęła swoją działalność w 2000 roku w formie spółki handlowej, której asortyment obejmował wysokiej jakości narzędzia i akcesoria remontowe oraz firmowe elektronarzędzia DeWalt i Graphite. Nasza oferta skierowana jest zarówno do majsterkowiczów - amatorów, jak również profesjonalistów działających w branży budowlanej, ogrodniczej, motoryzacyjnej, hurtowniczej oraz wyposażenia warsztatów Yato, Neo, 17, Blue Dolphin, Stanley oraz Pressol.

Dzięki stałej, ścisłej współpracy ze znanymi i cenionymi producentami praz importerami narzędzi oraz ugruntowanej i wysokiej pozycji rynkowej, którą udało nam się wypracować w krótkim czasie naszego funkcjonowanie, jesteśmy w stanie proponować naszym klientom sprzedaż towarów w bardzo korzystnych cenach, uatrakcyjnioną dodatkowo licznymi rabatami.

Wszelkie zamówienia oraz zapytania mogą Państwo do nas kierować drogą telefoniczną, pocztową, elektroniczną (wiadomość e-mail) a najlepiej faxem. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom nieustannie poszerzamy naszą ofertę. Pojawiają się w niej atrakcyjne produkty znanych firm oraz artykuły o bardzo wysokim standardzie, wybierane przez profesjonalistów. Stworzony przez nas asortyment od samego początku spotkał się z zadowoleniem naszych klientów, zarówno tych stałych, jak i nowych. Decydując się na współpracę z nami możecie mieć Państwo pewność, że nawet tak zwane narzędzia z niższej półki, charakteryzują się dobrą jakością i bardzo atrakcyjnymi cenami.

Nasza ciężka praca została doceniona przez szereg współpracujących z nami firm i nagrodzona licznymi nagrodami i wyróżnieniami. Jest to dla nas motywacja do dalszych działań, na jeszcze wyższym poziomie.W stałej ofercie zaopatrujemy Państwa w narzędzia budowlane, malarskie, pneumatyczne Pressol, ręczne oraz warsztatowe takich marek, jak
Yato, Neo, Stanley, Corona. W szczególności polecamy nasze elektronarzędzia DeWalt, Celma i Graphite.

Hurtownia Narzędzi i Elektronarzędzi WIMA