Jerzy Wiekowicz  

tel. 501 751 869

tel. 22 836 33 86

E-mail: j.wiekowicz@wimaspj.pl

Gadu-Gadu: 1221006Napisz do 1221006

 

 

Jeżeli interesuje Cię tylko marka YATO

zapraszamy na www.narzedziayato.pl


Al. Prymasa Tysiąclecia 66, 01-424 Warszawa
(przy salonie BMW)
tel. 22 836 33 86, kom. 507 723 914
NEWSLETTER
Bezpłatne informacje o nowościach,
promocjach i rabatach


e-mail:
Hasło:
   Przypomnij hasło

Wartość: 0,00 (0 szt.)
WIMA
Katalog produktów
Wpisz nazwę / kod szukanego produktu:
Wybierz producenta szukanego produktu:
Wybierz grupę szukanego produktu:
WIMA Sp.J.

Regulamin


§ 1. Strony transakcji
1.

CENTRUM NARZĘDZIOWE WIMA działające pod adresem www.wimaspj.pl, prowadzi sprzedaż wysyłkową narzędzi ręcznych i mechanicznych dla odbiorców prowadzących działalność gospodarczą, warsztatów usługowych, sklepów i hurtowni.

2.

Strona dokonująca zakupów w Sklepie Internetowym www.wimaspj.pl jest pełnoletnią osobą prowadzącą działalność gospodarczą, warsztat usługowy, sklep lub hurtownie zwaną dalej Nabywcą.

3.

Strona dokonująca sprzedaży produktów zawartych w ofercie Sklepu Internetowego www.wimaspj.pl jest firma CENTRUM NARZĘDZIOWE WIMA z siedzibą w Warszawie.

 
 
 
 
§ 2. Przedmioty transakcji
1.

Przedmiotami transakcji prowadzonych poprzez Strony transakcji w sieci Internet są produkty wymienione w ofercie, przedstawione na stronach www.wimaspj.pl w chwili składania zamówienia, dostępnych w obecnej chwili w magazynie firmy CENTRUM NARZĘDZIOWE WIMA.

2.

Ceny wszystkich produktów znajdujących się w ofercie sklepu wyrażone są w złotych polskich.

3.

Wszystkie produkty znajdujące się w ofercie sklepu są fabrycznie nowe, posiadają wymagane atesty, (jeżeli przy opisie artykułu jest to napisane).

 
 
 
 
§ 3. Składanie zamówień
1.

Składanie zamówień w Sklepie Internetowym wimaspj.pl odbywa się poprzez:
- wypełnienie formularza zamówienia znajdujący się na stronie produktu ilość zamawianego towaru (domyślnie 1szt)
- wypełnienie formularza z danymi osobowymi
- wysłanie zamówienia i formularza z danymi na adres sklepu internetowego marcin@wimaspj.pl lub jurek@wimaspj.pl proces ten odbywa się automatycznie.

 
 
 
 
§ 4. Potwierdzanie zamówień
1.

Każde zamówienie złożone w Sklepie Internetowym www.wimaspj.pl musi zostać potwierdzone przez Nabywcę.

2.

Potwierdzenie zamówienia dokonywane jest przez odpowiedz zwrotna na wiadomość e-mail wysłaną ze Sklepu na adres podany w formularzu lub telefonicznie przez pracownika Sklepu w tym samym dniu lub do południa następnego dnia roboczego.

3.

Zamówienie może zostać anulowane w przypadku braku możliwości potwierdzenia telefonicznego lub braku odpowiedzi na potwierdzenie wysłane poczta e-mail w ciągu 5 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia.

4.

Z chwilą potwierdzenia przyjęcia zamówienia dochodzi do zawarcia umowy sprzedaży towaru pomiędzy Nabywcą a CENTRUM NARZĘDZIOWYM WIMA.

 
 
 
 
§ 5. Formy płatności
1.

Zaplata za zamówiony towar może być dokonana:
- za pobraniem - zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze przesyłki;
- przelewem przed dostawa towaru - firma CENTRUM NARZĘDZIOWE WIMA wystawia fakturę pro forma na podstawie, której Nabywca dokonuje wpłaty.
- gotówką lub kartą w kasie firmy - przy odbiorze osobistym.

2.

W przypadku płatności przelewem faktura zostaje wysłana klientowi przez e-maila i dołączana do przesyłki

3.

Towar wraz z faktura zostaje wysłany do Nabywcy niezwłocznie po zaksięgowaniu należności na koncie firmy CENTRUM NARZĘDZIOWE WIMA

 
 
 
 
§ 6. Termin realizacji
1.

Czas realizacji zamówienia zależny jest od dostępności danego produktu w naszym magazynie lub w magazynach centralnych producentów.

2.

Czas realizacji jest to czas, który upływa od złożenia zamówienia do chwili wysłania paczki ze Sklepu, przy czym uwzględniane są tylko dni robocze.

3.

Zamówienie złożone z kilku towarów o różnym czasie realizacji jest wysyłane po skompletowaniu całości, tzn. po upływie czasu najdłuższego z podanych, chyba ze któryś z zamówionych towarów nie jest dostępny w magazynach centralnych producentów.

4.

CENTRUM NARZĘDZIOWE WIMA zastrzega sobie prawo wydłużenia czasu realizacji w przypadku chwilowego braku towaru u producenta. W takim przypadku Nabywca zostanie o tym fakcie bezzwłocznie poinformowany.

5.

Czas otrzymania przesyłki = czas realizacji + czas dostawy. Czas dostawy przesyłką kurierska wynosi 1 lub 2 dni robocze na terenie Polski.

6.

O przewidywanym czasie realizacji Nabywca jest indywidualnie powiadamiany telefonicznie lub przez e-mail w momencie potwierdzania przyjęcia zamówienia.

7.

O dokładnej dacie dostarczenia przesyłki Nabywca jest indywidualnie powiadamiany telefonicznie lub przez e-mail w momencie wysyłki towaru z naszego magazynu.

 
 
 
 
§ 7. Dostawa towaru
1.

Dostawy produktów zamawianych w Sklepie Internetowym www.wimaspj.pl realizowane są na terenie całego kraju.

2.

Dostawy krajowe realizowane są ubezpieczoną przesyłką kurierską

3.

Orientacyjne wartości opłat za przesyłkę podawane są przez system w momencie składania zamówienia.

4.

Wartości opłat za przesyłki kurierskie:

  - kurier - paczka do 30 kg o standardowych wymiarach -  25zł brutto.

  - kurier przy przedpłacie przelewem - paczka do 30kg o standardowych wymiarach - 20zł brutto

5.

Zamówienia o wartości powyżej 500zł brutto realizujemy bezpłatnie na terenie całego kraju, za wyjątkiem przesyłek dostarczanych w soboty, przesyłek gabarytowych, palet oraz przesyłek z zastrzeżeniem godziny odbioru.

6.

Odbiór przesyłki od firmy kurierskiej musi być potwierdzony pisemnym pokwitowaniem. Z chwila pokwitowania na Nabywcę przechodzi prawo własności towaru oraz wszelkie ryzyka związane z posiadaniem i użytkowaniem, a w szczególności ryzyko utraty lub uszkodzenia.

7.

Odbierając towar Nabywca jest zobowiązany do sprawdzenia, czy przesyłka nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu oraz czy jej zawartość jest zgodna z zamówieniem.

 
 
 
 
§ 8. Gwarancja
1.

Wszystkie towary dostępne w Sklepie Internetowym www.wimaspj.pl są fabrycznie nowe i są objęte gwarancja importera lub producenta. Okres gwarancji zależy od importera lub producenta.

2.

Do towarów wymagających kart gwarancyjnych (elektronarzędzia, urządzenia pneumatyczne i mechaniczne) dołączona jest karta gwarancyjna importera lub producenta. Jakiekolwiek problemy techniczne są rozwiązywane przez autoryzowane placówki serwisowe na terenie Polski, których adresy znajdują się na karcie gwarancyjnej lub na stronie internetowej importera lub producenta.

 
 
 
 
§ 9. Reklamacje i zwroty
1.

Ewentualne uszkodzenia powstałe podczas dostawy należy niezwłocznie zgłosić osobie dostarczającej przesyłkę oraz skontaktować się z handlowcem firmy CENTRUM NARZĘDZIOWE WIMA Warunkiem rozpatrzenia ewentualnej reklamacji jest spisanie w obecności pracownika firmy kurierskiej  "protokołu zniszczenia".

 
 
 
 
§ 10. Ochrona prywatności i inne prawa
1.

Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez firmę CENTRUM NARZĘDZIOWE WIMA danych osobowych zawartych w zamówieniu zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883

2.

Zawartość Sklepu Internetowego wimaspj.pl nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 543 Kodeksu Cywilnego.

3.

Wszystkie wymienione produkty i nazwy są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych i mogą być zastrzeżonymi znakami towarowymi odpowiednich właścicieli.

 4.
 

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych informuję:

1. Administratorem Państwa danych osobowych jest CENTRUM NARZĘDZIOWE WIMA. Siedziba administratora: al. Prymasa Tysiąclecia 66, 01-424 Warszawa.

2. Dane osobowe: imię i nazwisko, nazwa firmy, adres, NIP, REGON, nr telefonu oraz adres e - mail przetwarzane będą przez administratora wyłącznie w celu realizacji zamówienia, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO.

 

3. Nie przetwarzamy danych wrażliwych ani danych osób małoletnich.

4. Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji transakcji handlowych.


5. W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych przysługuje Państwu 
prawo do: dostępu, sprostowania oraz usunięcia Państwa danych osobowych.

 

6. W przypadku naruszenia przepisów ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) macie Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

 
 
§ 11. Postanowienia końcowe
1.

Wszelkie informacje dotyczące specyfikacji produktów pochodzą z materiałów publikowanych przez importerów i producentów. Sklep Internetowy WIMA zastrzega sobie prawo do ewentualnych błędów.

2.

Różnice wynikające z indywidualnych ustawień sprzętu komputerowego Nabywcy lub zmiany linii producenta (kolor, proporcje, itp.) nie mogą być podstawa reklamacji zakupionego towaru.

3.

Sklep Internetowy WIMA nie wypożycza oferowanych produktów do testowania i z tego powodu klient nie może odstąpić od umowy kupna.

4.

W sprawach nieuregulowanych powyższym dokumentem stosuje się odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego.W stałej ofercie zaopatrujemy Państwa w narzędzia budowlane, malarskie, pneumatyczne Pressol, ręczne oraz warsztatowe takich marek, jak
Yato, Neo, Stanley, Corona. W szczególności polecamy nasze elektronarzędzia DeWalt, Celma i Graphite.

Hurtownia Narzędzi i Elektronarzędzi WIMA